ÁLLÁSAJÁNLATAINK

RAKTÁROS

Az OPC Networks Kft. egy 2020-ban alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő távközlési vállalat. Jelenleg a közel húszezres ügyfélszerződés-állományt 50 fős létszámmal látjuk el teljeskörűen. Most ebbe a csapatba keressük kecskeméti telephelyünkre az alábbi, főállású (napi 8 óra) RAKTÁROS pozíció betöltésére a megfelelő személyt.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix munkaidő egy műszakban
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • kultúrált munkakörnyezet
  • jó infrastruktúra

Főbb feladatok:

  • raktározási feladatok ellátása
  • bejövő és kimenő áruk kezelése, raktárprogramban való rögzítése
  • telephelyek közötti és telephelyen belüli anyagmozgatás, kiszállítás, árubeszerzés
  • raktár belső és külső rendjének fenntartása
  • leltározásban való részvétel
  • távközlési eszközök tesztelése, karbantartása, dokumentálása, rendszerezése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • jó fizikum
  • B kat. jogosítvány tapasztalattal
  • középszintű informatikai ismeret
  • MS Office magabiztos használata

Előnyök:

  • tapasztalat raktározásban és áruszállításban
  • informatikai hálózati ismeret
  • rendszerető hozzáállás
  • gyenge- és erősáramú területi tapasztalat
  • kábeltelevíziós és távközlési eszközök/áruk ismerete

Önéletrajzát, bérigény megjölésével az allas@opcnet.hu e-mail címre várjuk.

Kecskemét – 2022.11.17.